Já nešika aneb Chudák Kindle

4. února 2014 v 23:25 | Njina |  Názory
Ve 22:23 se mi málem zastavilo srdce.
K Vánocům jsem dostala Amazon Kindle 4 (elektronickou čtečku knížek, která ovšem naštěstí není dotyková - i když si to každej myslí...). Byla jsem z něj nadšená a měla ho neustále u sebe.
Dokonce jsem ho nechtěla půjčit ani vlastnímu otci, aby mi ho nerozbil.
Čtečka se stala mým věrným přítelem...


A dnes v noci, se to stalo. Připravovala jsem se do pelíšku a těšila jsem se, že si zase něco počtu, když tu, jsem nechtě zavadila o Kindle ležící na stole. Jakoby ve zpomaleném záběru jsem viděla, jak má milá nebohá/ubohá čtečka letí, z výšky cca. 50 cm, k zemi.
Než jsem stihla zareagovat, ležela už chudinka na zemi. Asi tak 30 vteřin jsem se nemohla hýbat. Jakmile se mi vrátila schopnost volného pohybu, vrhla jsem se na zem vedle Kindlu a prohlížela jsem ho, zda mu něco není. Zdál v pořádku, ale já si chtěla být na 100% jistá, a tak jsem ho zapnula.
Jaké bylo mé zděšení, když jsem zjistila, že jedna polovina obrazovky vůbec nereaguje a tváří se, že je pořád vypnutá! Okamžitě jsem se vrhla k počítači, spustila jsem internet a horlivě jsem se pustila do vyhledávání. První heslo co mě napadlo bylo: Jak opravit čtečku? a ejhle, ono to zabralo.
Pomohl mi hned 4 článek s titulkem: Prošlápnutý Kindle a výměna displeje. "Uff, aspoň že je, narozdíl od IPodu, opravitelnej!" honilo se mi neustále hlavou.
Před chvilkou jsem si z Číny objednala nový displej za 1 069 Kč, což je 1/3 ceny celé čtečky. Alespoň že poštovné bylo opravdu zdarma, tak jak tvrdil autor článku. Za cca.12-13 dní by měl dorazit a já se pustím do opravy.
To ale nic nemění na faktu, že až se to dozví můj otec, který mi ho k Vánocům daroval, vyletí z kůže... No, přejte mi hodně štěstí, jdu mu to povědět!

Kdyby se někdy někdo dostal do podobných nesnází, zde je odkaz na onen chytrý web:
A nebo video (v angličtině):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 5. února 2014 v 14:45 | Reagovat

Úplně ten slow motion vidím.. :-D To je prostě zákon schválnosti.. Ale hlavní je, že to půjde opravit. :)

2 Njina Njina | 6. února 2014 v 18:23 | Reagovat

:-) Vypadala sem v tu chvíli asi takhle: O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama