Když o vás jiní mluví

17. listopadu 2014 v 19:11 | Njina |  Názory
Poštěstilo se mi chytit ve škole naprosto super kolektiv. Lidi jsou milí a, až na jednu výjimku, jsou to naprosto příkladní puberťáci - párty každý víkend, všichni mají kluky nebo holky a jsou zamilovaní až po uši, oblečení nosí jen značkové a školu až tak moc neřeší...Na to, že sme na gymplu a čekala bych tam třídu samých géniů, šprtů apod. to pro mě bylo trochu překvapení. Po počátečním šoku jsem vycítila šanci na změnu. "Hodná holčička", až doposud všude známá svou naivitou a totální asocialitou někam zmizela a od té doby jsem jí neviděla.... :DNa první den vě škole si moc nevzpomínám. Byla sem tak vyklepaná, že jediný co si pamatuju je cesta do školy se starejma kamarádama, který tam chodili už od základky. Pak mám na zbytek dne "vokno" (jak se u nás říká).
Myslela jsem, že moji noví spolužáci nejsou až takový DRBNY! Ještě ten večer v baru prý okomentovali všechny z naší nový třídy. Já z toho prý vyšla dobře s nálepkou šprtky a šmudly. Po pár týdnech se situace změnila a já dostala přezdívku mlátička - taky nic přepychovýho, ale pořád lepší než moje přezdívka ze základky (Syfilis)...
Tohle všechno jsem se dozvěděla až nedávno od jedné přinapité kamarádky na její oslavě narozenin. I tohle stačilo, aby sem se cítila jako naprosto vymatlaná blbka.
Bohužel to mělo pokračování...
Dva dny nato jsem o polední pauze seděla u nás ve škole na křesílkách s notebookem na klíně a dělala jsem si referát, na kterej sem úplně zapomněla. Seděla jsem v rohu, kde je Wi-Fi signál nejsilnější. Několik mých spolužaček sedělo přímo naproti mě a povídali si. Zabrousili i na první den školy.
Holčina, která je mi ze všech těch lidí, který sem předtím neznala, nejsympatičtější, na mě zapomněla a začala vyprávět o tom, jak jsem se jí první den školy neustále dívala do očí.
Přísahám bohu, že si na to z hloubi duše nepamatuju! To ale neznamená, že se to nemohlo stát - já jsem na to prdlá dost... :D
Jakmile to dovyprávěla, zvedla hlavu a naše pohledy se zkřížili. Já i ona jsme zrudli a nevěděli jsme, co dělat. Být to někdo jiný, asi bych mu hezky od plic řekla co si o něm myslím a okořenila bych to ještě párkem :) nespolečenskejch výrazů. Ale na týhle holce bylo jasně vidět, že jí to mrzí a že se hrozně moc stydí.
Ostatní si mě nevšimli a tak bylo snadné zamést tuhle trapnou situaci "pod koberec".
Když jsme se před hodinou potkali na záchodě :D omluvila se mi.
Řekla jsem jí, že je to v pohodě, ale že si na tohleto vůbec nepamatuju a bylo by teda fajn, kdyby tuhle historku nijak nešířila dál... Zdálo se, že to chápe, tak tímhle to snad skončilo...

Je to hloupí, když o někom mluvíte před ním... A to i když říkáte čistou pravdu. Nějaké druhy minulosti je lepší nevykopávat! :-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama