Toužím být testována

20. března 2015 v 20:10 | Njina |  Názory
Od dětství bojuji s touhou být testovaná. Už ve školce jsme milovala nejrůznější kvízky, testíky, ukoly... Jakmile jsem se naučila pracovat s počítačem a objevila jsem kouzlo internetu, trávila jsem celé HODINY vyplňováním i těch největších absurdit a parodií na testy.Tak například - "Přežiješ rok 2012?!" V tom mi vyšlo, že přežiju a ejhle, stále jsem tu! Je vidět, že tenhle test se jim opravdu povedl... Smějící se
Nebo "V čem jsi nejlepší?" Můj výsledek v tomhletom rádoby testíku byl LÍBÁNÍ.Líbající Ještě jsem si to neověřila v praxi, takže nevím. Možná až najdu vhodný pokusný subjekt, takovou ňákou sexy pokusnou myšku, tak vám poreferuji... Nyní si odpověď poletuje někdy ve vzduchoprázdnu a čeká, až mě napadne... NevinnýTo víte, že jsem tyhle věci brala s nadhledem a humorem. Stejně jsem si nemohla pomoct. Uviděla jsem odkaz na test, ruplo mi v bedně a já už klikala jak divá a vyplňovala ty krásné barevné testíky.

Proč?
Chtěla jsem se dozvědět něco o sobě. Tehdy mě hrodně trápilo vědomí, že se vlastně vůbec neznám. (Neříkám, že mě to dnes už nezajímá, jen tomu nepřikládám tak velkou váhu, jako v minulosti.) Myslela jsem, že ty testy dělají lidé, kteří chtějí ostatním pomoct poznat své nitro. Šmarja Panno! Jak já byla naivní!
Touha znát se a poznávat se nás občas nutí dělat hloupé věci.
Třeba mě tehdy donutila poslat SMS za 200 Kč, abych se dozvěděla velikost svého IQ. (Zpětná SMS s kódem mi nikdy nepřišla, takže jakej jsem měla inteligenční kvocient v 11ti letech dodnes netuším... Moc velkej asi nebyl. Mrkající)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 22. března 2015 v 21:02 | Reagovat

Také jsem moc ráda vyplňovala různé testy, ze stejného důvodu, jako ty. Sice jsem za to nic neutratila, ale to jen proto, že jsme nikdy neměli moc peněz. Ale dodnes se za to trochu stydím. A mimochodem, mě testy vůbec nevycházejí. Ani na temperament. Prý jsem stejnou měrou cholerik jako sangvinik. Hm, akorát že já sangvinik nejsem ani trochu.

2 Njina Njina | E-mail | 22. března 2015 v 22:21 | Reagovat

[1]: Na takové testy se vykašli a minulost hoď za hlavu... :-D
Já vždycinky tušila zrádnost těch testů, jenom jsem se neposlouchala a jak jsem ("chudák" :-D ) nakonec dopadla.
Tyhle věci nám pouze pokřivují vlastní pohled na věci kolem nás i na nás samotné...
A proto říkám:"Zbavme se testů, zbavme se okovů!" (Parafráze na hesla Velké francouzské revoluce...) :-D
Děkuji za komentář, děkuji za všechno... Hodně štěstí do další tvorby... :-D 8-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama