Květen 2015

Propagace blogu: war-of-the-future.blog.cz

11. května 2015 v 6:20 | Njina
Jenom taková maličká reklama pro blog, který si to určitě zaslouží...
Blogerka Tinna na svém blogu war-of-the-future.blog.cz zveřejňuje povídku na pokračování s válečnou tématikou a jde jí to, aby tak řekla, hezky od ruky. K dnešnímu dni (11.5 2015) jsou tam již uveřejněny 3 díly...
'This Is War' - tak se příběh jmenuje...
Takže: Tinně držím palce a přeji hodně štěstí, kdežto vám doporučuji její blog navštívit!!!

Odpornost na N-tou!

7. května 2015 v 18:32 | Njina |  Názory
Můj češtinář, říkejme mu Saša, je opravdu neuvěřitelnej! Přesněji řečeno je neuvěřitelně slizkej a odpornej. Nejenom zjevem, to se dá přežít, když na něj nekoukáte, ale ta jeho povaha!?!
O mých příhodách s ním by se dala napsat možná i kniha...
Tak třeba dnes...

Nehoda - krycím jménem dítě!

7. května 2015 v 17:10 | Kate Stone |  Témata týdne
S příběhy o nechtěných dětech se každý den setkáváme. Čteme o nich na internetu, vídáme je v televizi, slýcháme je v rádiích... Věděla jsem, že existuje mnoho takových drobečků, ale nikdy mi nedošlo, že tenhle scénář je velice snadno uskutečnitelný, a že takové případy se stávají i v mém okolí.
Dnes, cestou ze školy, jsem v autobuse zaslechla rozhovor mých dvou bývalých spolužáků ze základky. Nepoznali mě a posadili se přímo za moje sedadlo. Začali si spolu povídat a jejich debata se nedala jen tak ignorovat.

Komplikovaná debata

6. května 2015 v 18:05 | Kate Stone |  Témata týdne
V pátek dostala jedna Nemožná dívka SMS s pozvánkou na jednu takovou akci. Konkrétně to byla přednáška křesťanů s tématem "Křesťanství a jiná náboženství", ale pro Nemožnou to bylo něco víc. Byla to výzva! Na tyhle akce již chodila před 2 lety, ale brzy přestala a vydala se jinou cestou. Nemožná se chtěla přesvědčit, že to co opustila, opravdu nebylo nic pro ni. A tak...
Tak se vrátila po vlastních stopách...
Návrat