Kate Stone

26. ledna 2016 v 20:44 | Kate Stone

Moje jméno není nijak zvláštní, nijak výjimečné nijak speciální - Kate, na světě je spousta Kate, Katek, Kateřin, Katharin, Katrin, Kaite...
Abych se ovšem nepletla na blogu s mnoha jinými Kate, je k mé verzi Kate ještě připojeno slovo Stone - tedy v češtině "kámen". Stone jsem si nevybrala až tak úplně sama. Vychází z mé pevné a někdy až kamenné duše. Se mnou vážně jen tak něco nehne; nebo většinou se mne nic nedotkne.
Já sama nejsem na blogu až tak moc dlouho.
V září 2014 jsem se k Njině přidala.
Tehdy mi bylo čerstvých 17.
Narodila jsem se jedné nádherné letní noci. Když jsem prý poprvé otevřela oči, začala venku zčista jasna velká bouřka. Maminka mi často říká, že ta bouře, kterou jsem kolem sebe ten den před sedmnácti lety rozpoutala stále ještě neutichla a prý po sobě všude zanechám památky (stejně jako po sobě zanechává bouře). Neustále se v mém životě něco děje a nic mne nenechá napokoji.

Jsem menší sportovně-zaoblenější postavy.
V poslední době se mi na bříšku objevila lehká pneumatička a nějak jsem se ještě nedostala k tomu, abych jí sundala. Jinak ale na mém těle lze nalézt většinou jen svaly...

To již naznačuje můj kladný vztah k pohybu. Občas mi připadá, že mám závislost na endorfinech, hormonech štěstí, které se při fyzické aktivitě do krve vyplavují. Zbožňuji běhání,plavání, jízdu na kole, ale především tanec - konkrétně jest mou láskou a posedlostí balet.
Můj obdiv mají všecky tanečnice a tanečníci, kteří se tím živí. Je to neskutečná řehole, bohužel často nedoceňovaná...

Jsem brunetka s polodlouhým mikádem. Vlasy jsou korunou mé krásy. Ráda si s nimi hraji a nikdy bych ty chudáčky neobarvila.

O svých očí nejraději tvrdím, že se mi mění podle nálady. Možná je na tom i něco pravdy. Několik lidí se vždy, když mě potkají, ptá, zda-li nosím barevné kontaktní čočky. Má odpověď je vždy stejná - čočky nenosím. I přes chameleonovské schopnosti mých kukadel by se dalo říct, že jejich barevná škála začíná zelenou a končí modrou.

Mou vášní je již několik let psaní. Nejlehčí je pro mne psaní názorových článků. Těžší pro mne je psaní povídek a příběhů, ačkoli jejich tvoření si nekonečně víc užívám.

Každý má i své neurozy. To moje je nepochybně kousání nehtů. Nedokážu je nechat napokoji déle než tři dny. Dokážu si je kousat až do krve a nezastaví mě nic, než prsty oblepené náplastí. Podle zalepených prstů či podle velice okousaných nehtů a kůžičky, poznáte bezpochyb mou osobu.

Jsem člověk fungující na principu zpovědní vrby. Vím všechno o všech, znám všechny a téměř nikdo nezná mě; nikdo neví proč, ale všichni mají potřebu se mi svěřovat.

Jsem neuvěřitelně loajální tomu, co dělám, v co věřím a k těm, které mám ráda.
Jsem NF-typ osobnosti - naprosto špičkově na mě tento temperament sedí. Z jeho charakteristiky se toho o mě můžete dozvědět mnoho, mnoho, mnoho... (Napsala jsem o tom i článek "Zjevně předurčená")


Zde na blogu nepůsobím sama. Mou spolublogerkou je nezapomenutelná Njina Athys - shodou okolností má nejlepší kamarádka. O ní si můžete přečíst v jejím vlastním článku.


Mé nejpovedenější články:


Můj hudební vkus:


Co jsem už o sobě napsala:


Možná by stál za shlédnutí i odkaz na kterém doporučujeme:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama