Njina Athys

19. ledna 2016 v 6:28 | Njina Athys
Vždy milující a líbající Njina Athys...Jméno & Příjmení: TAJNÉ!

Prostě mi říkejte Njino, popřípadně mě můžete nazývat Njina Athys - to je jméno, které jsem si vybrala speciálně pro svou 'blogovou kariéru' a hodlám si ho ponechat!

Věk: Dostatečný

Ehm... Ve světě "za okny mého pokoje" mě oficiálně považují za dospělou. Neoficiálně mě nikdo takto nebere, včetně mě samotné.
Kdysi dávno se několik lidí shodlo, že jsem názorová stařena s fantazií dítěte v těle puberťačky s doklady dospělé ženy.
Tak a teď mi řekněte, kolik mi teda vlastně je?

Vzhled: Nijak nápadný

Přátelé i známí o mě často říkají, že jsem nevýrazná vzhledem, ale výrazná osobností.
A opravdu - na ulici byste o mě ani pohledem nezavadili, ale jakmile promluvím, prý lidem svými slovy vypálím díru do hlavy - Stále nevím, jestli to mám brát jako kompliment, nebo jako urážku; tak jsem se rozhodla to neřešit!

Pokusím se popsat vám svojí 'slupku', přičemž to vezmu hezky "VOD PODLAHY", jak se říká, že jo?!
  • Kdybyste mi někdy chtěli koupit boty, tak si zapamatujte velikost mé nožky - je to 37.
  • Budete-li mě někdy chtít obdarovat dámským spodním prádlem, tak kalhotky prosím v čísle 36/38 a podprsenku 65B.
  • Nejsem žádná žirafa, ale ani liliput. Přesto na mě většina lidí zírá z patra, kam mých 169 cm nestačí.
Věřím, že dámy si o mé postavě již vytvořily jakés takés povědomí a vědí, co by mi měly koupit k dalším Vánocům. Přesto ještě svou vizáž trochu detailněji rozeberu části těla, kterých si na mě bezesporu všimne každý, se kterým se setkám naživo:
  • Hnědá kštice za mnou kdysi dávno povlávala. Na konci třeťáku na Střední jsem se rozhodla pro změnu. Byla to změna lehce dosti radikální a pro mé vlásky to snamenalo zkrácení nejméně o čtyřicet cenťáčků. Na hlavě mi tehdy zbylo jen třícentimetrové strniště, které se po půl roce dorůstání a opětovného lehkého dozkracování, konečně dá považovat za sepnutelné do culíku. Pravděpodobně hned na začátku jsem měla zmíni, že pro mě je culík to, co pro jiné čokoláda nebo cigarety - jsem na culících závislá a trpěla jsem, když jsem je nemohla nosit!
  • Přišli-li byste ke mě blíže, upřely by se na vás skrz tlustá skla, dvě modrošedá krátkozraká oka.
  • Na co byste se měli rozhodně duševně připravit, než se setkáte s mou tělesnou schránkou, jsou její nemalé výstřihy. Nevím proč zrovna ta část těla k sobě poutá tolik pohledů, když ty moje dvě zlatý voči jsou mnohem zajímavější?! Nicméně - výstřihy nosím proto, abych měla co nejvíc odhalený dlouhý krk a klíční kosti, na které jsem nehorázně pyšná! Odhalené po-prsí je jen takový bonus. A - je to taky celkem dobrej způsob chlazení; zejména v letních měsících!
  • Mezi věci, které si na mě ostatní povšimnou a zapamatují si je, rozhodně patří i úsměv a rovné bílé zuby (které si hýčkám a miluji je!) Nikdy jsem nenosila rovnátka a taktéž jsem nikdy nepodstoupila chemické bělení, takže: 'Díky za ty geny co mám!'
Njina není a nikdy nebyla žádná krasavice.
Móda je pro mě skoro sprosté slovo - nákupy jsou zatrest!
Jsem ten ty holky, co si spokojeně hrával v dětství v blátíčku, polykal žížaly a mravence a, přiznávám!, párkrát jsem zkoušela i ten starý "trik" s mrchou vosou, velkou lupou a poledním Sluníčkem.

Snad od peřinky mám smysl pro dramatično a taktéž smysl pro humor.
Jsem 100% tajnůstkářka a nemám v lásce lidi, kteří se toho snaží proti mé vůli o mé osobě zjistit o něco víc.
Vcelku mě děsí, a štve zároveň, představa, že by se o mě někde vedly složky, záznamy atp.... Takové porušení soukromí bych jen těžko vklidu rozdejchávala!

Koníčků nemám zrovna málo. Vždycky jsem si dokázala najít čas na všechno, co jsem jen chtěla, ale jak čas plyne, tak mi nějak ubývá volných kolonek, sil i chuti. Věci, které dělat nechci mi zabýrají víc místa, než by mi bylo milo.
Veškeré papírenstvo a bürokratenstvo bych nejradši roztrhala na kousky a pak bych si z toho udělala pěknou vatru! (Toť můj vztah k administratííívě...)

Jsem zapálená volejbaslistka - nejsem moc dobrá, ale zato mě to baví! Totéž by se dalo říct i o mě jakožto o tanečnici a zpěvačce.

Miluju vodu! H2O je můj nejlepší přítel od mé nepaměti. Skoro každá druhá fotka mě, jakožto dítěte, pochází z vodního prostředí! Plavat jsem se naučila snad společně s chozením. Plavávala jsem i závodně, ale tu dobu už dávno odnesla voda do zapomnění. Z blbosti jsem na čtyři roky přestala a byla to katastrofa - nabrala jsem špekáčky a kilča. Dostat to ze sebe, to teda bylo peklo!

Jsem na sebe hrdá a miluju se! Jo, neustále pracuju na svejch chybách a chybičkách, ale z hlouby své podstaty se opravdu zbožňuju, ať jsem byla jaká jsem byla, ať jsem jaká jsem, ať budu jaká budu!

Mojí nejlepší kamarádka, snad už od školky, je zároveň mojí spolublogerkou. Kate Stone však není "jen spolublogerkou" je taktéž mojí poradnou, zpovědnicí, podporou a je často i člověkem, se kterým se nebojím dělat nejrůznější šílenosti!


Bylo by fér, kdybyste si přečetli i něco o ní - stačí kliknout na tlačítko s jejím jménem!


Velice ráda projíždím své minulé články a je mi často i líto, že si jich už nikdo nevšímá, ačkoli jsem si s mnohými dala tolik práce!
Vybrala jsem ty nejpovedenější články a rozhodla jsem se je opět oživit.

Stačí jen kliknout a budete se moct pokochat a nebo se aspoň zasmát nad tím, co puberťačka někdy dokáže vyplodit!


Důležitou součástí mojí osobnosti je i hudební složka. Jelikož jsem nechtěla mít tenhle článek příliš veliký, padlo rozhodnutí, že o svých hudebních idolech sestavím vlastní samostatný článek.

O tom, co nejraději poslouchám jsem sestavila zvláštní článek!


Dle mého profesionálního úsudku se žádný bloger neobejde bez toho, aby jednou za čas nenapsal něco o sobě. Každej sme tak trochu egoista, a když někdo neni, tak je s nim něco hodně špatně! Lidskou přirozeností je, řekla bych, hlavně péče o sebe.
A s Njinou v tomto ohledu není vůbec nic špatně. Článků, které jsem sestavila a jež jednají jen o mě, případně převážně jen o mě, je velká spousta.

Výše zveřejněný přehled jsou jen základní informace - tady najdete zbytek!


Já i Kate máme takové chvilkové momenty, kdy doporučíme nějakou knížku, blog či cokoli jiného jen proto, že se nám to v danou chvíli opravdu zalíbilo.

Rubriku s naším doporučením je možné prošmejdit po kliknutí na kolonku "Doporučujeme"! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama