Podivný úvod, ale přece jen nějaký...

17. ledna 2016 v 23:28 | Njina Athys & Kate Stone
Inu, jak už tomu na internetu a Blogu bývá, i v tomto tajuplném a občasně navštěvovaném zákoutku virtuálního světa můžete najít dva příkladné kusy svobodných, kreativních a silných žen.
Tyto persóny hrdě nesou jména Kate Stone a Njina Athys.


Jak se sluší a patří, tyto dvě nonšalantní slečny o sobě mají napsat něco trochu obyčejného-neobyčejného, trefného-netrefného a možnáho i vtipného - avšak dámičky jako Kate a Njina bývají někdy sucharky, takže spíš si vsaďte na to 'nevtipné'.

Jelikož složité osobnosti potřebují dostatek prostoru pro své všemožné nemožné postihy a výstihy, obětují Kate Stone a Njina Athys trochu ze svého času a svěří své hlavní osobnostní rysy, své každodenní radosti i starosti samostatným článkům.

Nyní pro ty, jež mají rádi data a významné dny či noci:

  • Blog na adrese Njina.blog.cz byl poprvé spuštěn dne 25.11 2013.
  • Prvním článkem se stal "Svět bez provokatérů" přiřazen pod téma týdne, které se později ukázalo velice příhodným a jaksi předurčilo budoucí články na tomto blogu. Čas od času tu jest totiž možno nalézti i provokatérské myšlenky a názory... Tato Njinina prvotina byla přivedena na světlo Bóží již 26.11 2013 za doprovodu chladného větru a padajícího listí.
  • "Nejvíce komentovaným textem roku 2013 byla ta nejdelší povídka, kterou jsem do té doby napsala!" nechala se slyšet Njina. Onu povídku naleznete v Archivu článků. Byla vyplozena dne 8.12 2013 pod tajuplným jménem "Iter ad Spero - Cesta za nadějí".(Na první pokusy to vůbec nebylo nejhorší...)
  • Tento blog je Spoluautorským blogem zakladatelky Njiny a její neméně cvoklé kamarádky Kate, tedy již výše zmíněných žabek, od 30.9 2014.
  • O tři roky opožděný Úvodní článek byl publikován ve 23:28 oběma autorkami, za plného unaveného vědomí a svědomí, 17.1 2016.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama