Březen 2017

Nucena přihlížet

25. března 2017 v 9:44 | Kate |  Názory a vlastní tvorba
Má vysokoškolská maličkost bydlí na jedné krásné, pohodlné a blíže nespecifikované české koleji. Za spolubydlící má v tuto chvíli jen jednu dívku - nazvěme ji pro tentokrát Annie. S Annie se dá celkem slušně vycházet a čas od čase se sní dá dost dobře mluvit.
Ona výše zmíněná dívka Annie pochází z města, které je od naší koleje vzdálené na více jak 300 kilometrů. V tomto vzdáleném městě žije taktéž dívčin přítel, s nímž už je po 3 (pro ní) dlouhé roky. Nu, a znáte to - po třech letech vztahu už je dávno původní romantika a zamilovanost vtahu.
No a Annie nedostatek zamilovanosti zjevně řeší následovně...


Rychlé konce

1. března 2017 v 18:59 | Kate |  Názory
Mnoho lidí prožije celý svůj život a nic moc se jim nestane, a když se náhodou stane, situaci v rukou ani náhodou nemají.
U mě je to jiné...
Můj život se děje pro změnu až příliš rychle - bez času na odpočinek a srovnání myšlenek. Stále něco nového končí a něco nového začíná. Každé mé rozhodnutí vedlo k určité situaci a ne vždy mohla být ona situace označena za příjemnou.
Během pár posledních měsíců jsem nadobro opustila jednu lásku a vydala jsem se vstříc další, která ovšem stačila krachnout dříve, než-li vůbec začala.