Jak se nezamilovat do kamaráda

25. dubna 2017 v 18:23 | Kate
Znáte takové ty kluky, se kterými si rozumíte víc než s kýmkoli jiným? Ty kluky, se kterými se dá mluvit kdekoli, kdykoli a téměř o čemkoli? Ty kluky, kteří odepíšou VŽDYCKY?
Tak teď nemluvím o těch, které jste "vyfriendzonovaly", ale mluvím o kamarádech. O neteplých, nefrigidních, ale obyčejných heterosexuálních kamarádech.
Jako že si jindy na nic nevsázím, teď udělám výjimku a vsadím si na to, že nejsem jediná holka na světě, která se až celkem dost často zamilovává do svých kamarádů. Dost často jsou ti kamarádi bohužel i moji spolužáci/kolegové zároveň.
A jelikož následné případné hádky a roztržky kazí partu, rozhodla jsem se pro agresivní krok - přikázala jsem si chovat se dle pravidla "Co je v domě není pro mě!" aneb "Ruce pryč od spolužáků, kolegů a kamarádů!".

Nu, a abych si to ulehčila - vytvořila jsem si seznam toho co dělat a toho co nedělat...
Ti, kdo touží taktéž nemilovat kamarády, nechť mne raději poslechnou - spotřeba papírových kapesníčků a produkce čokolády sice klesne, ale však oni se výrobci brzy vzpamatují... ;-)1. PŘESVĚDČTE SAMI SEBE
První krok k nezamilování se do toho vašeho skvělého kamaráda: Musíte přesvědčit sama sebe, že je to JEN kamarád. Dokažte si, že je to jenom další kluk. Neberte jej jako ztělesněný soubor přesně těch vlastností, které by měl mít váš vysněný přítel. Spíše hledejte jeho nedokonalosti. Nemyje si ruce před jídlem? Neustále trapně vtipkuje? Posílá vám přehršle roztodivných smajlíků?
Pomůže-li vám to, klidně si sepište, co všechno vám vadí.
Sepište si všechno, kvůli čemu ho nechcete.
A jestli si říkáte, že na něm nic špatného není, jen se nesnažíte! I ten nejdokonalejší a nejlepší kamarád má minimálně několik chybek, jelikož je to stále jen chlap a člověk k tomu... ;-)


2. PIŠTE NEUTRÁLNĚ
Díky sociálním sítím jsme se svými kamarády dnes a denně ve spojení. SMS vystřídal Messenger a zprávy zdarma teď sviští vzduchem o sto šest!
POZOR! Zamilovat se můžete i v případě, že si spolu budete jen psát.
Zakažte si dvojsmyslné narážky, přestaňte s vyplazeným jazykem čekat na každou zprávu a pak během pár vteřin na ní odpovídat. Zakažte si cokoli, co by vás přimělo přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdybyste spolu chodili.
Pište neutrálně. Pište, jako by byl vaše kamarádka a ne kamarád, u kterému začíná hrozit to, že se do něj zakoukáte.
A opakuji!!! ŽÁDNÉ DVOJSMYSLI!!!


3. STAŇTE SE "JEDNOU Z MILIONU"
Velice si ulehčíte situaci, když si uvědomíte, že nejste jediná holka na světě, se kterou se stýká a s níž si píše. Musí vám dojít, že tak jako s vámi se pravděpodobně baví ještě s dalšími - pokud to ovšem není naprostý sociopat. Zpráva "Dobrou" s vytlemeným smajlíkem není určena budoucím-možná-přítelkyni, ale stávající prostě-kámošce.
Nejste jeho holka!
Nechcete být jeho holka!
Chcete být kamarádka! (Tak a tuhle mantru opakovat vždycky, když začnete fantazírovat, ok? ;-))
Jste prostě jedna z milionu holek, která se s ním zná a se kterou je v kontaktu, tak na to myslete a podle toho se taky chovejte.


4. VYHÝBEJTE SE KONTAKTU
Letmý dotek ruky, malé naklonění blíž, o sekundu delší pohled do očí, než je běžné...
Ne, ne a stokrát ne!
Je to kamarád - ne objekt vašich flirtovacích pokusů!
S kamarády se neflirtuje, to si vryjte hezky hluboko do paměti.
Nějaké to pošťuchování budiž, ale vždy jen v omezené míře a pak - pryč. Jděte se pak věnovat něčemu jinému a ať vás ani nenapadne se k tomu v myšlenkách vracet!

5. ŽÁDNÉ ZÍRÁNÍ!!!!!
Je otočený zády a povídá si s dalšími lidmi? "Tohle tričko mu dost sluší... Vlastně dneska mu to vůbec dost sluší..."
Tak za tyhle myšlenky si teď hezky v duchu jednu pořádnou vražte.
Zírat na kamaráda je zakázáno, pokud si z něj nechcete dělat srandu. Zírat a představovat si romantiku na pláži je zakázáno plně a navždy!
To radši hezky zírejte do knížek a učte se to, co máte už dávno, dávno umět...


6. VŽDY ZVĚTE JEŠTĚ NĚKOHO
V sobotu se hraje hokej a kamarád vás pozval? Okamžitě zapomeňte na to, že pozval jen vás a že je to určitě "tajné" rande, jelikož to je to jen stěží. O tom hokeji dozajista už pověděl asi deseti lidem a formuje dohromady skupinku bláznivých fandů...
Pozval vás na kafe? Buď se potřebuje vypovídat kamarádce (pravděpodobně s vámi chce probrat svoje vztahy) nebo prostě jen zahání nudu. Ani tentokráte to ale není myšleno jak rande...
Když už dostanete pozvání na nějakou takovou akci, vždy navrhněte pozvání ještě někoho jiného. Jste kamarádka, ne holka co se snaží odhánět všechny možné sokyně a ostatní čumily. Řiďte se pravidlem: "Čím víc lidí, tím větší šance potkat někoho jiného a nechat kamaráda na pokoji."


7. NEZŮSTÁVEJTE SPOLU SAMI
Tenhle bod se vlastně shoduje s bodem předešlým. Když už si tedy někam v té grupě bláznů vyjdete, postarejte se o to, abyste nikdy nebyli spolu sami. Mějte po ruce pokaždé alespoň jednu ukecanou kamarádku nebo jiného kamaráda.
Pokud totiž budete osamotě, představy o nějakém tom muchlování k vám okamžitě zavítají na návštěvu a jen horko těžko je budete z té hlavy dostávat!


8. NEPOSLOUCHEJTE KAMARÁDKY
"Hele ten Petr, to je celkem kus!!! Jsi si jistá, že do něj nechceš jít?!"
Ach, ano... Všechny ženy na světě mají takové kamarádky! Neustálé popichování, neustálé narážky a hora blbých keců kolem.
V momentě, kdy do vás takhle začně někdo šít, neopovažujte se rudnout a sklápět nesměle zrak. Jen se hezky vzmužte a něco vtipně, bliskrně, rádoby inteligentního odsekněte. Pokud to totiž neuděláte, zajisté se pak najde nějaká ta "Dobrá duše", co se mu o vás zmíní a NĚCO naznačí...


9. CHOVEJTE SE JAK BABOCHLAP
Kamarád je kamarád, tudíž odložte na chvíli většinou své ženskosti někam jinam a staňte se dokonalým babochlapem. Krkání, prdění, laciné sprosté vtípky a jiné věcičky nejenom povoleny, ale spíše vyžadovány!
Ovšem přeci jen si zachovejte nějakous takous mez slušného chování - ač nyní chvilkový babochlap, ve zbytku času jste přeci jen aspoŇ trochu holka, tak na to myslete.


10. ZAKAŽTE SI STALKING
Prošmejdit jeho profi na Facebooku, Twitterový účet, Google+, Instagram a nenechat na pokoji ani jeho YouTube kanál je každé kamarádce přísně zapovězeno.
Pokud vám bude chtít pustit něco od svého oblíbeného interpreta, udělá to dříve či později sám. Bude-li chtít něco lajknout ze srandy si o to ten mizera klidně řekne sám.
A zásada "Pokud má přítelkyni, nelajkovat nic!" samozřejmě pro vás platí, ikdyž zrovna žádnou přítelkyni nemá.Pokud chcete kamaráda, mých rad se držete a přidejte k tomu i nějaké ty svoje.
Pokud chcete kluka, tak tohle absolutně vypusťte z hlavy. Pro vás jsou na netu k dostání miliardy a miliardy návodů a rad od lidí povolanějších, nežli jsem já.
Já jen vím, jak nedostat to, co chcete - v tom jsem přeborník! ;-)
Tak hodně štěstí, kamarádky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 1234 1234 | 3. července 2017 v 15:05 | Reagovat

Moc ti děkuju :-) Už jsem si začínala myslet, že trím těmihle problémy úplně sama. Navedla jsi mě a určitě i spoustu dalších do správných kolejí! Jsi skvělá a fakt díky

2 Kate Kate | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 16:24 | Reagovat

[1]: Moc ti děkuji :-) Povzbuzující komentáře jsou jen a jen vítány :)
Nikdy na nic nejsme sami, je si tak často připadáme.
Buď silná a nezapomínej na sebe - v tom je klíč štěstí. A se štěstím chodí i láska, o tom něco vím. Věř mi - zvládneš všechno a nepotřebuješ k tomu nikoho jiného než sebe! ;-)
Hodně štěstí a ještě jednou díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama