Jak odradit potencionálního přítele

4. května 2017 v 15:23 | Kate
Jelikož mé zkušenosti v oblasti vztahů jsou jen velice omezené a rady se mají podávat jen tehdy, když jste v dané oblasti odborníkem, mé nynější rady jsem se rozhodla věnovat těm šťastným z vás, milé dámy, které hodláte své budoucí možná-přítele hezky a pěkně odradit...
A věřte mi, že se čtyřmi hlubokými zářezy na srdečním svalu, mne v této kategorii můžete za odborníka s klidem považovat.. ;-)
Taže začneme, ne?
1. HRAJTE OBYČEJNOU KAMARÁDKU
Pro žádnou lidskou bytost není v oblastni lásky nic horšího, nežli "vyfriendzonování". Chcete-li se opravdu zbavit potencionálního nápadníka, stačí hrát obyčejnou kamarádku. Využívat ho kdykoli je to jen možné, tahat z něj, která vaše kamarádka se mu nejvíc líbí a vyprávět mu o svých známostech a známostíčkách.
Musíte se pro něj stát kamarádkou, která se dá připodobnit k jeho věrné mikině - protože který normální člověk by chtěl chodit se svou mikinou?!


2. NEBUĎTE SAMA SEBOU
Nic neodradí jakéhokoli možného "šamstra" lépe, než holka, která se každých pět minut chová jako někdo jiný. Toto bych připodobnila k ženě trpící schizofrenií - jednou smutná jako slůně, podruhé bláznivá jako Joker, jindy zase upřímná až to bolí nebo vtipná jako Luděk Staněk...
K odrazení stačí jediné - neznat sebe sama a tudíž skákat od jedné osobnosti k druhé. Potencionální přítelíčkové od takové osoby prchají v davech, to mi věřte!


3. PROSTĚ DALŠÍ HOLKA

Jdete s možným nastávajícím po obchoďáku a prostě "musíte nakouknout do všech krámů, vyzkoušet si všechny boty a utratit majland za nepotřebné kravinky". U hrnku kávy pak musíte pomluvit všechny, kdo vám přijdou na jazyk a po skleničce vína je zapotřebí hrát opilost u jiných viděnou po vypitém demižónu.
Chćete-li zničit byť i jen možnost budoucího vztahu jen se hezky chovejte jako miliardy jiných před vámi a miliardy jiných po vás. K nulové šanci na vztah je třeba jen splňovat přesné parametry šuplíčku "typická holka".


4. BUĎTE VĚČNĚ NEDOSTUPNÁ
Na lichotky buďte odolné, k milým gestům přezíravé a k poklonám slepé. Nikdy neoplácejte flirt a rozhodně se nesmíte smát jeho vtipům. On už ho to dříve nebo později přestane bavit a přestane se úplně snažit.


5. ZÍREJTE JAK JEN MŮŽETE
Není nic víc "sexy" než pohled štěněte nebo roztoužené školačky. Jeden pár očí neustále analyzující každý váš pohyb a vidící každou vaší chybu. Chcete-li objekt své touhy vyděsit a odradit, nemůžu vám snad ani doporučit lepší způsob.
Upřímně, i já bych se vás díky tomu bála...


6. STALKING NA KAŽDÉM KROKU
Neustálému zírání může konkurovat pouze stalking na sociálních sítích. Lajkování každého prdu, který do virtuálního světa amant vypustí je něco jako ten smutný štěněcí pohled. A pokud ten chlápek není zoofil, odradíte ho také jak by smet!


7. PLÁCEJTE KRAVINY
Kluci nechtějí po rušném dni nic jiného, než slyšet o všech selfíčkách, která jste urobila. Chtějí vám již po sté ukazovat jakže se to ukládají "pé-dé-efka" a po milionté vás opravovat v názvu hry, kterou zrovna hrají. Brzy své "možné-budoucí" přestanete bavit, budete-li mít chování pipky a mluvu školačky. Inu, jen se hezky neřiďte heslem "Mluviti stříbro, mlčeti zlato!".


8. POSLOUCHEJTE VE VŠEM IHNED KAMARÁDKY
Rada od kamarádky nad zlato (?): "Pane Bože, on vážně nezvedá prkýnko, když jde na záchod?! No tak s takovym já bych být nemohla! Vůbec nic si s ním radši ani nezačínej!"
Případně takováhle: "Klukům se líbí holky, co flirtujou i s jinýma. Musíš se taky trochu oblíkat jako *****, abys ho zaujala!"
Vím, že lehce těžce přeháním, ale podobných fajn rad mají některé kamarádky na rozdávání, a chcete-li mít kolem sebe vakuum možných "bojfrendů", jen se jimi hezky řiďte.


9. VYDÍREJTE SLZAMI
Nechce do kina? Pomůžou slzy! Chce radši na Avengery, nežli na Stmívání? Spusťe operaci slzavé údolí! Odmítá uhradit ty dokonalé leopadrí lodičky, které stojí jako něčí roční výdělek? Otevřít kohoutek za tři, dva, jedna...
Slzy jsou ženskou zbraní. Slzy mají sílu!
A stačí je používat přespříliš, aby jste tím každého klučinu bez výjimky znudily a on ztratil veškerý zájem.


10. FLIRTUJTE KDE A S KÝM JEN MŮŽETE
Holka co se zahazuje s kluky pod svou úroveň jen aby přitáhla pozornost "pana X" není normální holka - je to holka zralá na dosti politování hodný život bez lásky a bez přítele. Je-li to váš cíl, nikdo vám nebrání, ať máte něco třebas s polovinou Republiky. Jen se potom nedivte, že váš vztahový kompas nenajde nikdy svůj sever.


A zbytek je již jen na vás. Ne všechny výše popsané "jevy" se podařily spáchat jen mé osobě, ale dle některých výše zmíněných "pravidel" jsem se v minulosti opravdu alespoň částečně vážně chovala - zbytek jsem vypozorovala dělat všemožné dámy ve svém okolí.
A teď radši prostě skončíme... ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 11. června 2017 v 23:16 | Reagovat

Plácání kravin náhodou pozornost přitahuje. A jak.

2 Kate Kate | E-mail | Web | 23. června 2017 v 17:36 | Reagovat

[1]:Pravda, že pozornost i přitahuje, ale o takový druh pozornosti, který je tím plácáním přitahován, může stát jen naprostý psychopat ;-) :-D :-D

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 23. června 2017 v 17:39 | Reagovat

[2]: Ne každej, já  jsem spokojená a psychopatický rysy mi žádnej lékař nikdy nepotvrdil :D :D

4 Merlin* Merlin* | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 10:10 | Reagovat

Ahoj Kate, funguje ještě Njina a její články?

5 Kate Kate | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 16:34 | Reagovat

[4]: Zdravím Merlin* ;-) Pokud vím, tak Njina stále píše. Složka "Rozepsané" díky ní přetéká. Rozepsaného toho má spoustu, ale nějak se jí teď nedaří nic dopsat. :-)
Ono to možná bude i tím, že právě tráví celé tři měsíce v cizině v práci a zbytek na praxích v nemocnici u nich ve městě. Z vlastní zkušenosti vím, že je těžké psát články, když jsi po 12ti hodinové směně. ;-) Ale byla bych ráda, kdyby konečně koukala už taky něco vydat... Nápadů má víc než dost, jen schází vůle svou práci dokončit :-)
Vyřídím jí, že ses na ni cíleně ptal. Vsadím se, že ji to třebas i nakopne! Alespoň trochu by to přinejmenším pomoct mohlo ;-)
Díky ti za tvůj dotaz :-) Vážím si toho i za ni... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama